Veterán klub Litomyšl
CZ EN
Veterán klub Litomyšl, z.s.
Vodní valy 1189
Litomyšl 570 01

IČO: 01390317
E-mail: info@veteranklublitomysl.cz

Kdo v srdcích žije – neumírá...

Publikováno: 23.09.2022

Vážení přátelé, je mi smutnou povinností oznámit Vám, že nás dne 23.9. opustil po těžké nemoci Míra Bárta, náš člen. Věnujme mu tichou vzpomínku....

Míra vstoupil do členských řad našeho klubu jako jediný bez historického vozidla. Nikomu to nevadilo. Všichni jsme Míru znali a věděli, že mu mezi námi bude dobře. Hned se ujal funkce pokladníka klubu, zpracovával účetnictví a chodil pravidelně na schůze. Práce pro klub mu nevadila. I přes jeho handicap pravidelně hlídal při výstavách historických vozidel či plesích. Plně si užíval každou chvíli mezi přáteli a byl vždy středem pozornosti. Jeho neustále pozitivní nálada nás nabíjela energií a chutí do práce.

Míro, budeš nám moc chybět. Děkujeme Ti za vše!

 

Zde je parte.

 

< Zpět