Veterán klub Litomyšl
CZ EN
Veterán klub Litomyšl, z.s.
Vodní valy 1189
Litomyšl 570 01

IČO: 01390317
E-mail: info@veteranklublitomysl.cz

Propozice k Výstavě HV a soutěži elegance na Lázních ducha 2019

Publikováno: 23.04.2019

Nejdůležitejší informace k letošní výstavě v Litomyšli na zahájení již 8. lázeňské sezóny.

Veterán klub Litomyšl zve všechny majitele historických vozidel na tradiční jarní výstavu do Litomyšle.

Čas příjezdu je možný od 8 hodin, nejpozději však do 10 hodin. Registrace všech vozidel bude probíhat pouze na místě ve stánku našeho klubu na Šantově náměstí - příjezd směrem ze Šmilovského ulice (viz. mapka), kde budou vozidla dále nasměrována našimi členy. Po zaparkování vozu nechť se každý řidič dostaví k registračnímu stánku, kde si ho děvčata zapíší a předají mu stravenky a další dokumenty.

 

Propozice k výstavě historických vozidel jsou zde.

 

Diváci mohou hlasovat formou anketních hlasovacích lístků, kam napíší pořadové číslo automobilu a motocyklu, který se jim nejvíce líbí. Anketní lístky jsou k dispozici na našem registračním stánku nebo níže na odkaze. Vyplněné lístky prosíme vracejte do 14:30 hod zpět do našeho stánku.

Anketní lístek je zde.

 

Děkujeme za Váš zájem o naši výstavu HV se soutěží elegance.

 

Veterán klub Litomyšl.

 

< Zpět