Veterán klub Litomyšl
CZ EN
Veterán klub Litomyšl, z.s.
Vodní valy 1189
Litomyšl 570 01

IČO: 01390317
E-mail: info@veteranklublitomysl.cz

Telč 2017 - Mezi dvěma branami

Publikováno: 18.07.2017

Sobotní dopoledne se neslo v klidném vystavovacím duchu s příjemým posezením, které vrcholilo jízdou Telčským okruhem.

Jak už se stává tradicí, naši členové pilně navštěvují různá veteránská setkání po naší republice. Nejinak tomu bylo o tomto víkendu, kdy se čtyři automobily ve složení Flídrovi, Burešovi a kluci Kuřovi se rozjeli na setkání s názvem Mezi dvěma branami do malebné Telče. Tentokrát naše osádky jeli po vlastní ose a prvně jmenovaná dvojice již ve čtvrtek. Ne ze strachu aby na páteční zahájení dojely, nýbrž protože si chtěli vychutnat krásy tohoto města plnými doušky. Oficiální zahájení všichni stihli a všichni účastníci se pustili do zahradní párty v zámeckém areálu. Sobotní dopoledne se neslo v klidném vystavovacím duchu s příjemým posezením, které vrcholilo jízdou Telčským okruhem. Na oběd jsme se přesunuli do nedaleké Nové Říše, kde následoval oběd, prohlídka kláštera a odpolední program. Po něm jsme se přesunuli zpět do Telče a připravili se na slavnostní galavečer. Na něm každý účastník obdržel Pamětní list, upomínkové předměty a medaili. Nečekaným, ale příjemným překvapením bylo 3. místo našeho pokladníka Václava Kuře v měřeném úseku Telčského okruhu. Tímto se mu podařilo zviditelnit nejen sebe, ale také náš klub, jehož barvy hájí. K úspěchu gratulujeme a doufáme, že nebyl poslední. Po oficiálním slavnostním ukončení se naše skupina odebrala dříve, či déle na penzion, kde prožila ničím nerušenou noc. Tak se v neděli odpočatá probudila k závěrečnému vystavování na malebném Telčském náměstí. Po výstavě se Flídrovi a Burešovi vydali k domovu. A my pokračovali v programu na hrad Roštejn. Zde byla prohlídka, oběd a slavnostní ukončení celé akce.

Pořadatelům děkujeme za hezký zážitek, posádkám vozidel děkujeme za účast a těšíme se na další společný sraz v hezkém prostředí a opět s krásným počasím.

Za účastníky se loučí Jan a Václav Kuřovi.

 

Článek z Motorjournalu 08. 2017

 

 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
< Zpět