Veterán klub Litomyšl
CZ EN
Veterán klub Litomyšl, z.s.
Vodní valy 1189
Litomyšl 570 01

IČO: 01390317
E-mail: info@veteranklublitomysl.cz

3. ples akademie českého veteránismu 2017

Publikováno: 28.01.2017

V pátek 27. ledna 2017 se v Praze zúčastnili zástupci našeho klubu včetně Ing. Vladimíra Junka plesu Akademie českého veteránismu, který pořádala Federace klubů historických vozidel.

Na třetím plese Akademie zastupovali VKL hned 3 dobově oděné páry a pan Vladimír Junek, čestný člen VKL. Jirka Flídr společně s panem Junkem převzali cenu pořadatele akce za Vzpomínkovou jízdu na Elišku a Čeňka Junkovy 2016, Vojta Vomočil převzal cenu za druhé místo foto soutěže jako zástupce za paní Jarmilu Šiklovou z Morašic, která fotky do soutěže Federace poslala.

Ples byl velmi vydařený, překvapilo nás bohaté občerstvení, dobrá kapela, jen nazvučení doprovodného programu mohlo být lepší. Ve druhé polovině plesu jsme oslavili vysokoškolský titul slečny Báry Horákové, sekretářky FKHV, která si nyní může nechat natisknout navštívenky s Ing. před jménem.

V neposlední řade jsme projednali s prezidentem Czech Bugatti clubu Jakubem Stauchem partnerství s VKL při Vzpomínkové jízdě na Elišku a Čeňka Junkovy 2018.

 

Za VKL

Vojtěch Vomočil

 

článek z březnové Lilie:

 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
< Zpět