Veterán klub Litomyšl
CZ EN
Veterán klub Litomyšl, z.s.
Vodní valy 1189
Litomyšl 570 01

IČO: 01390317
E-mail: info@veteranklublitomysl.cz

XIX. Hanácké okruh

Publikováno: 25.07.2016

O víkendu 22. až 24. července byli zástupci našeho klubu na akci olomouckého klubu SKAM.

Jak už to tak bývá, nejlepší akce jsou ty, které jsou narychlo a na poslední chvíli. Přesně touto akcí pro mne byl 19. ročník Hanackého okruhu v Olomouci. Přestože z Litomyšle byla dlouho dopředu registrována poměrně silná výprava tří vozidel ve složení Míra Tměj, Hana Doubková a jejich zetka; Jiří Flídr, Marie Flídrová a jejich dva kluci s Chevroletem Confederate De Luxe a Vojtěch Vomočil s vozem Aero 30, já byl osloven s nabídkou zúčastnit se až v den odjezdu.Tuto možnost jsem rád přijal a odměnou mi byla perfektní akce s celou řadou nevšedních a nových zážitků, které zde myslím nemá cenu detailně popisovat vzhedem k množství zajimavých situací, vyjímečných momentů a skvělé party lidí, která se společně sešla, sdílela stejný zájem, podobný humor a někdy i stejnou postel :-).  Velkou odměnou byl proto sobotní společenský večer, který nesl medailové odměny pro naše posádky v těchto kategoriich elegance:

 

Jiří Flídr - druhé místo v kategorii automobil zahraniční výroby

Vojtěch Vomočil - první místo v kategorii Aero s předním náhonem

Vojtěch Vomočil - druhé místo v kategorii automobil obecně

Vojtěch Vomočil - druhé místo v celkovém hodnocení

 

Tímto bych chtěl poděkovat členům, kteří se zúčastnili za náš klub a kteří mě vzali s sebou na tuto víkendovou akci. A také olomouckým organizátorům za hezké prostředí, příjemné veteránské klima a celkově propracovaný program.

 

Děkuji a za dva roky nashledanou

Váš spokojený účastník, spolujezdec z Aero 30

J.K.

 

Několik odkazů od pořadatelů:

https://youtu.be/O5IzFV1uZnU

https://www.youtube.com/watch?v=HfsGEgp_cXI

http://www.iveteran.cz/novinky/1989

http://pakli.rajce.idnes.cz/XIX._HANACKE_OKRUH_OLOMOUC_23.7.2016/

 

 

 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
 • Veterán klub Litomyšl
< Zpět