Veterán klub Litomyšl
CZ EN
Veterán klub Litomyšl, z.s.
Vodní valy 1189
Litomyšl 570 01

IČO: 01390317
E-mail: info@veteranklublitomysl.cz

Jízda za TGM

Publikováno: 28.10.2020

Doba koronavirová velmi změnila tvář této akce

Ve středu 28.10. ve státní svátek nemohla být uskutečněna tradiční akce VKL, protože státní nařízení kvůli šíření nákazy virem COVID 19 zakazovalo veřejné akce a venkovní sdružování lidí, maximálně byly povoleny dvě osoby. Ale ony dvě povolené osoby daly šanci zástupcům města Litomyšle, zástupcům VKL a zástupkyním SPD, aby v časových rozestupech uctili památku položením věnců jednak u památníku padlých v Litomyšli u Sokolovny a také u busty Tomáše Garrigue Masaryka ve Vlčkově. Za náš klub velice děkuji zástupcům Jirkovi Flídrovi a Karlovi Frankovi za provedení pietních aktů. Snad nás čekají lepší zítřky a budeme moci naše akce konat jako dříve.

Za VKL

Vojtěch Vomočil

  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
< Zpět