Veterán klub Litomyšl
CZ EN
Veterán klub Litomyšl, z.s.
Vodní valy 1189
Litomyšl 570 01

IČO: 01390317
E-mail: info@veteranklublitomysl.cz

Výjezd padesátek na Kozlov

Publikováno: 11.10.2020

Členové našeho klubu oslavili 65. výročí zahájení výroby malých motocyklů Jawa 50 tradiční vyjížďkou

Málokdo by uměl spočítat kolikátý ročník našeho výjezdu malých kubatur na Kozlovský vrch to letos vlastně je. Je to tradiční záležitost, kterou ani koronavirus neohrozil. Letos nás jelo bez mála dvacet strojů v kubatuře 50 ccm, doprovázel nás jeden Pérák a také automobil Žiguli s posádkou Jirouškových, která si předchozí den dala sólo jízdu na Kozlov v kubatuře 50 ccm. Letošní jízdu nám velmi příjemně zpestřili Maruškinovi z Pazuchy, když nám jako překvapení přichystali zastávku s občerstvením a servisní dílnou. Děkujieme za stále dobré nápady.

Pionýrům do dalších let zdar

Vojtěch Vomočil

  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
< Zpět