Veterán klub Litomyšl
CZ EN
Veterán klub Litomyšl, z.s.
Vodní valy 1189
Litomyšl 570 01

IČO: 01390317
E-mail: info@veteranklublitomysl.cz

Opletalka 2018

Publikováno: 19.05.2018

Pozvání od Autoklubu ČR přijal Petr

Letošního dvanáctého ročníku "Opletalky" se prvně účastnila i posádka z našeho klubu - Petr Lorenc s vozem Praga Piccolo, technik a řidič autodopravy Pavel Javůrek a závozník Vojtěch Vomočil. Společně s posádkami z Chocně tvořené vozy Aero a DKW si přátelé užili celý den. Zajímavý program Autoklubu si doplnili vyjimečnou prohlídkou právě rekonstruovaného Národního muzea. Čelnové VKL nezaháleli a v rámci prezentace Vzpomínkové jízdy se seznámili s dalšími kolegy z řad vetránské obce. Upomínku na tento den nám nese krásná plaketa. Děkujeme autoklubu za krásný zážitek.

 

Za VKL

Vojtěch Vomočil

  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
< Zpět