Veterán klub Litomyšl
CZ EN
Veterán klub Litomyšl, z.s.
Vodní valy 1189
Litomyšl 570 01

IČO: 01390317
E-mail: info@veteranklublitomysl.cz

Článek v Newslettru Bugatti Trust

Publikováno: 18.10.2015

Na začátku října 2015 vyšlo 50. číslo Newslettru Bugatti Trust, do kterého na jaře poslal příspěvek Ing. Vladimír Junek, čestný člen Veterán klubu Litomyšl. Bugatti Trust byl založen již v roce 1929. Newsletter odebírají významní bugattisté po celém světě, je to prestižní magazín určený majitelům těchto vozů.

Tento článek je pro náš klub velmi významný. Je to upoutávka, která může mít význam pro další ročník Vzpomínkové jízdy na Elišku a Čeňka Junkovy. Velmi si toho vážíme a panu Junkovi moc děkujeme nejen za tento článek, ale i záštitu nad prvním ročníkem naší mezinárodní akce.

 

Druhý ročník Vzpomínkové jízdy na Elišku a Čeňka Junkovy plánuje Veterán klub Litomyšl na 12. až 14. srpna 2016.

 Zmíňovaný článek naleznete zde.

 

< Zpět