Veterán klub Litomyšl
CZ EN
Veterán klub Litomyšl, z.s.
Vodní valy 1189
Litomyšl 570 01

IČO: 01390317
E-mail: info@veteranklublitomysl.cz

Výroční členská schůze 2018

Publikováno: 25.02.2018

V neděli 25.2.2018 se v Malém sále Smetanova domu konala Výroční členská schůze VKL.

Po roce se sešli členové našeho klubu v Malém sále Smetanova domu k pravidelné Výroční členské schůzi.

Pozvání též přijali Mgr. Jiří Junek z vysokomýtského muzea. Hned na začátku nám krátce poreferoval o Regionálním muzeu a hlavně o Muzeu českého karosářství, pozval nás na letošní ročník Sodomkova Vasokého Mýta a krátce mluvil svém záměru pomoci nám při Vzpomínkové jízdě.

Na schůzi byl shrnut rok 2017, předneseny informace o činnosti VKL, okomentovány akce uplynulé a akce plánované pro rok 2018. Členská základna byla seznáme s hospodařením klubu a plány na letošní rok. Členové výboru poděkovali členům klubu za práci, kterou pro klub odvádí. Bylo řečeno, co vše se mění v systému testování, a jaký to má dopad na náš klub. Mezi vystavenými oceněními našich členů za jejich reprezentaci byla i cena pořadatele akce zapsané v Poháru Federace, kterou jsme přivezli z plesu z Kroměříže.

Po oficiální části schůze jsme se najedli a promítli si fotky a videa z akcí.

Sezóně 2017 zdar a hrom do nové sezóny 2018

Veterán klub Litomyšl

  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
< Zpět