Veterán klub Litomyšl
CZ EN
Veterán klub Litomyšl, z.s.
Vodní valy 1189
Litomyšl 570 01

IČO: 01390317
E-mail: info@veteranklublitomysl.cz

4. ples akademie českého veteránismu

Publikováno: 03.02.2018

Letos se ceny předávaly v Kroměříži

Zkraje února se zúčastnilo 7 tanečních párů z našeho klubu čtvrtého plesu Federace, aby náš klub dostatečně reprezentovaly a převzaly cenu pořadatele akce zapsané v Poháru Federace. Letošní ročnik proběhl v překrásné Kroměříži. Nejen krásné město, útulné hotely a samozřejmě ples samotný zanechaly v našich členech krásné vzpomínky. Návštěva plesu byla důležitá pro náš klub i z pohledu Vzpomínkové jízdy, na kterou jsme pozvali mnoho dalších hostů plesu. S některými jsme jen promluvili pár slov, s jinými se seznámili. Jak to tak na plesích bývá, využili všech kulturních nabídek, co ples přinášel a dovezli nejen chutné ceny z tomboly.

VKL

  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
  • Veterán klub Litomyšl
< Zpět