Veterán klub Litomyšl
CZ EN
Veterán klub Litomyšl, z.s.
Vodní valy 1189
Litomyšl 570 01

IČO: 01390317
E-mail: info@veteranklublitomysl.cz

Sousedské setkání

Publikováno: 15.05.2018

Na konci léta 2017 se v Lanškrouně sešli zástupci Veterán klubu Litomyšl s manželi Beranovými...

Vážení přátelé, jak už to tak někdy v životě bývá, leckdy se setkáváme s nejasnostmi, ze kterých vzniká nedorozumění. A je to o to nepříjemnější pokud se jedná o koníček, který je pro mnohé srdeční záležitostí a vzniklé nedorozumění ho kazí. Jak mnozí víme, činnost našeho klubu byla již delší dobu negativně ovlivňována nedorozuměním které, přesahovalo rámec regionu, přestože bylo vlastně regionální. Proto se na konci léta 2017 v Lanškrouně sešli zástupci Veterán klubu Litomyšl s manželi Beranovými. Účelem schůzky bylo vyměnit si důležité informace a vysvětlit si některé nejasnosti, a podpořit tím jednotnost veteránského hnutí v naší vlasti. Jednání, které probíhalo v přátelském duchu všichni zúčastnění zakončili přípitkem výborné pálenky. Na závěr děkujeme rodině Beranových za vstřícné přijetí v jejich domě a za jejich ochotu si o nejasnostech promluvit a narovnat tak vztahy, které jistě budou novým základem pro další spolupráci zúčastněných.
 
Členové VKL
 
< Zpět